Povodom obilježavanja Svjetskog dana multiple skleroze, u petak, 22.05.2026. od 11:00 do 13:00 sati održat ćemo prigodnu javnozdravstvenu akciju na Cvjetnom trgu u Zagrebu.
Akcija se provodi u suradnji sa Savezom društava multiple skleroze Hrvatske s ciljem podizanja svijesti o multiploj sklerozi, informiranja građana o izazovima života s ovom dijagnozom te pružanja podrške osobama oboljelima od multiple skleroze.
Tijekom akcije građani će imati priliku informirati se o multiploj sklerozi, razgovarati s predstavnicima udruge te podržati kampanju usmjerenu na veću vidljivost i razumijevanje osoba koje žive s MS-om.
Pozivamo članove, prijatelje, suradnike i sve građane da nam se pridruže i zajedno s nama obilježe Svjetski dan multiple skleroze.
Vidimo se na Cvjetnom trgu! 🧡
